اینورتر مدل IS7

Date: می 27, 2013 Category:

is7 03اینورتر مدل IS7 یکی از اینورتر های نسل جدید کمپانی LS می باشد که در صنایع مختلفی چون جرثقیل و پاور کرین ها و همین طور در صنایع نساجی و کاغذ سازی استفاده شده است . این مدل دارای فانکشن و پارامترهای گوناگونی جهت استفاده در اغلب صنایع می باشد که از جمله پارامترها می توان به تنظیمات tension control جهت ثابت نگاه داشتن میزان کشش ، توسط موتور و یا پارامترهای تخصصی در تنظیمات سرعت ها و توقف های مختلف ، در آسانسور ها و جرثقیل ها اشاره کرد .
صفحه نمایش گرافیکی ، این محصول را از سایر مدل ها و اینورترهای دیگر برندها ، متمایز ساخته و بعلت نمایش اطلاعات بر روی آن ، استفاده از دستگاه را برای کاربر در هنگام گزارش گیری و یا چه از لحاظ تنظیمات دستگاه ، آسان کرده است .
این مدل ، دارای برق ورودی تک فاز 220 ولت با خروجی سه فاز می باشد و هم دارای برق ورودی سه فاز 380 ولت است که توان های این مدل از رنج 0.75 کیلو وات تا 160 کیلو وات موجود می باشد .
اینورتر مدل IS7 ، انواع پروتکل های استاندارد از جمله MODEBUS را ساپرت می کند و دارای ورودی های دیجیتال و آنالوگ مستقیم ، جهت فرمان های خارجی می باشد .
اینورتر مدل IS7 هم اکنون جدیدترین مدل کاربردی کمپانی LS (شرکت LG) بشمار می آید ، که با توجه به کسب استاندارد های اروپا و آمریکا ، جزو پر طرفدارترین اینورترهای جهان در بین صنعتگران قرار گرفته است .
جهت مطمئن شدن از اصل بودن اینورتر به لیبل اطلاعات کناری اینورتر توجه کنید که نام مدل درایو حتما باید با SV شروع شود . برای مثال : SV0075iS7-4NOFD که بیانگر این است مدل iS7 با توان 7/5 کیلو وات و عدد 4 به معنی سه فاز بودن آن می باشد .

No tags for this post.