:

داراي ظرفيت‌هاي متوسط به بالا مي‌باشد. اين لودسل‌ ها از يک طرف به سازه متصل شده و نيرو بر روي يک نقطه از طرف مقابل اعمال مي‌گردد. اين مدل از لودسل‌ها در مقابل نيروهاي جانبي مقاوم بوده و حساسيت کمتري نسبت به تغيير موقعيت بار دارند.

ShearBeam شرکت SEWHA با مدل‌هاي SB210 و LB210 از جنس استيل و يا استينلس استيل(استيل ضد زنگ) مي‌باشد. اين لودسل‌ها داراي IP66 مي‌باشند(مي‌تواند تحت پاشش پرفشار آب قرار گيرد).

اين لودسل‌ ها داراي ظرفيت 150kg-10T مي‌باشد.

از جمله کاربردهاي SB210  باسکول‌هاي صفحه‌اي، توزين مخازن و توزين نوار نقاله مي‌باشد.

به منظور افزايش دقت و حفظ ايمني سيستم توزين پايه‌ها و نگهدارنده‌هايي براي لودسل‌ ها طراحي مي‌شود. به اين نگدارنده‌ها در اصطلاح مانتينگ گفته مي‌شود.

مانتينگ‌هاي قابل استفاده براي به شرح زير مي‌باشد:

1) پايه‌هاي گردان :

 اين مدل نگهدارنده‌ها مناسب براي استفاده در باسکول‌هاي صفحه‌اي و مخازن 4 پايه مي‌باشد. انعطاف و قابليت چرخش اين پايه‌ها از آسيب رسيدن به لودسل تحت نيروهاي جانبي جلوگيري مي‌نمايد.

2) مانتينگ‌هاي لاستيکي :

 اين نوع نگهدارنده داراي لاستيک بوده و قابليت جبران‌سازي ناميزاني‌ها، ضربه‌گيري و حذف لرزش‌ها را داشته و براي توزين مخازن و سيلو استفاده مي‌شود.

3) مانتينگ‌هاي ساچمه‌اي :

 اين مانتينگ‌ها داراي محافظ‌هاي جانبي براي جلوگيري از واژگون شدن مخزن و محافظ اضافه بارمي‌باشند. در اين مدل مانتينگ‌ها نيرو با استفاده از گوی به لودسل وارد مي‌گردد.

کلمات کلیدی: , ,