مشاوره و اجرای انواع سیستم های توزین صنعتی

 

با توجه به رشد تکنولوژی در صنعت، به منظور کاهش تلفات، جلوگیری از هدررفت مواد، افزایش سرعت و بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی براساس فرمولاسیون دقیق، سیستم های توزین دیجیتال جایگزین سیستم های توزین مکانیکی و دیگر سیستم های اندازه گیری حجمی و زمانی شده اند.

گروه مهندسی مپسا مفتخر است در جهت پیشبرد این اهداف گامی بلند در جهت توسعه و گسترش سیستم های توزین خاص در کارخانجات کشور بردارد.

استفاده از تجهیزات استاندارد، باکیفیت و در این حال با هزینه مناسب و پشتیبانی، مشاوره و خدمات، ما را در این امر یاری کرده است.

از در کارخانجات تولیدی مواد شیمیایی و بهداشتی، خوراک دام و طیور، بتون، آسفالت، کود، رنگ و … استفاده می شود.

Hopper weighing

سیستم توزین هاپر:

این در کلیه کارخانجات تولیدی مواد شیمیایی و خوراکی که محصولی با کیفیت بر اساس فرمول ترکیب دقیق تولید می کنند کاربردی می باشد.

در این نوع ، هاپر(مخزن) مجهز به می شود، کنترلر وزن با توجه به کمیت مواد ترکیب شونده انتخاب شده و علاوه بر نمایش میزان وزن مواد موجود در هاپر با توجه به فرمولاسیون وارد شده اقدام به ترکیب اتوماتیک مواد بر اساس وزن دقیق می نماید.

این قابلیت اتصال به مابقی خط تولید را دارد و در این حال با توجه به نیاز کارفرما بر روی مانیتورهای لمسی بصورت گرافیکی با امکان نمایش وضعیت دریچه ها و انتقال دهنده ها ، گزارشگیری و نمایش فرمولاسیون قابل پیاده سازی می باشد.

Hopper weighing1

سیستم توزین مخازن:

این سیستم جهت و تانک های مایعات استفاده می شود.

مخازن با توجه به نوع و ظرفیت مجهز به می شود ومیزان مواد داخل آن بصورت لحظه به لحظه نمایش داده می شود، همچنین در این سیستم نیز امکان گزارشگیری و ثبت میزان ورودی و خروجی را دارا می باشد.

از این در مخازن شیر، گاز مایع، سوخت و… استفاده می شود.

کلمات کلیدی: , , , , ,