مشاوره و اجرای انواع سیستم های توزین صنعتی

 

با توجه به رشد تکنولوژی در صنعت، به منظور کاهش تلفات، جلوگیری از هدررفت مواد، افزایش سرعت و بالا بردن کیفیت محصولات تولیدی براساس فرمولاسیون دقیق، سیستم های توزین دیجیتال جایگزین سیستم های توزین مکانیکی و دیگر سیستم های اندازه گیری حجمی و زمانی شده اند.

این مجموعه مفتخر است در جهت پیشبرد این اهداف گامی بلند در جهت توسعه و گسترش سیستم های توزین خاص در کارخانجات کشور بردارد.

استفاده از تجهیزات استاندارد، باکیفیت و در این حال با هزینه مناسب و پشتیبانی، مشاوره و خدمات، ما را در این امر یاری کرده است.

از در کارخانجات تولیدی مواد شیمیایی و بهداشتی، خوراک دام و طیور، بتون، آسفالت، کود، رنگ و … استفاده می شود.

 

سیستم توزین هاپر

 

سیستم :

این در کلیه کارخانجات تولیدی مواد شیمیایی و خوراکی که محصولی با کیفیت بر اساس فرمول ترکیب دقیق تولید می کنند کاربردی می باشد.

در این نوع ، هاپر(مخزن) مجهز به می شود، کنترلر وزن با توجه به کمیت مواد ترکیب شونده انتخاب شده و علاوه بر نمایش میزان وزن مواد موجود در هاپر با توجه به فرمولاسیون وارد شده اقدام به ترکیب اتوماتیک مواد بر اساس وزن دقیق می نماید.

این قابلیت اتصال به مابقی خط تولید را دارد و در این حال با توجه به نیاز کارفرما بر روی مانیتورهای لمسی بصورت گرافیکی با امکان نمایش وضعیت دریچه ها و انتقال دهنده ها ، گزارشگیری و نمایش فرمولاسیون قابل پیاده سازی می باشد.

بیشتر

 

سیستم توزین مخازن

 

سیستم :

این سیستم جهت و تانک های مایعات استفاده می شود.

مخازن با توجه به نوع و ظرفیت مجهز به می شود ومیزان مواد داخل آن بصورت لحظه به لحظه نمایش داده می شود، همچنین در این سیستم نیز امکان گزارشگیری و ثبت میزان ورودی و خروجی را دارا می باشد.

از این در مخازن شیر، گاز مایع، سوخت و… استفاده می شود.

بیشتر

 

نقاله:

این سیستم جهت توزین نقاله و میزان مواد عبوری استفاده می گردد ( توزین دینامیک ).

در این نوع قسمتی از نوار نقاله مجهز به می شود و میزان مواد عبوری از آن در یک بازه زمانی نمایش داده می شود، همچنین این سیستم می تواند میزان مواد عبوری را بصورت فیدر کنترل نمایید .

از این در صنایع معدنی، کارخانجات سیمان ، کارخانجات گچ ، صنایع کاشی و سرامیک و… استفاده می گردد.

 

پرکن:

این سیستم جهت اندازه گیری و یکسان سازی وزن در صنایع بسته بندی استفاده میگردد.

در این نوع با توجه به نوع مجصول و وزن بسته بندی محصول سیستم مکانیکی مناسب طراحی می گردد.

از این سیستم های توزین برای ماشین آلات کیسه پرکن و پاکت پرکن در صنایع غذایی ، صنایع شیمیایی و… استفاده می گردد.