سری XML دارای تنوع در توان ، سرعت و ولتاژ کاری

 

امروزه نیاز به کنترل دقیق موقعیت در ماشین آلات صنعتی و صنایع به شدت گسترش یافته است که لازمه آن استفاده از ها می باشد، با توجه به همین نیاز کمپانی سیستم های سروو ( شامل و سرو درایو ) را به دیگر محصولات اتوماسیون صنعتی خود افزوده است .

از دیگر ویژگی های ها که استفاده از آنها را ارزشمند می نماید ، استهلاک کم آن ها می باشد که بواسطه آن سرو موتورها می توانند به سرعت حرکت و توقف نمایند ، همچنین جهت حرکت سرو موتورها به سرعت می تواند عوض شود. بواسطه این ویژگی مهم امروزه سرو موتورها در کاربرد هایی نظیر پمپ هم استفاده می گردد .

گشتاور سرو موتورها همواره ثابت می باشد، این بدین معنا است که با تغییر دور قدرت سرو موتورها تغییر نکرده و ثابت می ماند و بطور خاص گشتاور در سرعت پایین نیر با گشتاور نامی برابر است . بنابراین در کاربردهایی که نیاز به دور پایین می باشد می تواند انتخاب مناسبی باشد.

سروموتور در 2 نوع با ( حداکثر 3000 پالس در دور ) و ( حداکثر 19 بیت در یک دور ) تولید می گردد که با توجه به دقت لازم مورد استفاده قرار میگیرد .

سرعت نامی سرو موتورهای بین 1000 تا 3000 دور در دقیقه می باشد که کاربران می توانند با توجه به آن موتور مورد نیاز خود را انتخاب نمایند. سرعت نامی با گشتاور رابطه عکس دارد به این صورت که در موتور با سرعت نامی کمتر گشتاور بیشتر خواهد بود و به همین دلیل سروموتور با دور نامی کمتر به نسبت با دور نامی بیشتر ( هم توان ) ابعاد بزرگتری خواهد داشت .

سرو موتور LS با انکودر سریال

 

– توان 100W تا 15KW .

19 بیت .

– سایز فلنج 60mm تا 220mm .

و شفت استاندارد .

– ترمزدار جهت کاربردهای عمودی .

سرو موتور LS با انکودر افزایشی

 

– توان 30W تا 5.5KW .

– سایز فلنج 40mm تا 220mm .

2500 و 3000 پالس در دور .

و شفت استاندارد .

– ترمزدار جهت کاربردهای عمودی .

 

اطلاعات بیشتر