فروش سری XML دارای تنوع در توان ، سرعت و ولتاژ کاری

 

تماس با ما

 

تماس با ما

 

 

سرو موتور LS

 

  ها، موتورهایی با فیدبک انکودر هستند که عموما برای کنترل دقیق موقعیت ( Position Control ) ، کنترل دقیق سرعت (Speed Control ) و کنترل دقیق گشتاور ( Tourqe Control ) استفاده می شوند.

یکی از خصوصیات سرو موتورها ثبات گشتاور در سرعت های مختلف می باشد از این رو گزینه مناسبی برای کاربردهایی که نیازمند گشتاور ثابت در سرعت های مختلف است می باشد.

از دیگر ویژگی های توقف دقیق و تعویض جهت حرکت در سرعت بالا می باشد .

یکی از قسمت های اصلی که وضعیت موتور را منتقل می کند انکودر است، در سرو موتورها معمولا از 2 نوع انکودر افزایشی ( Incremental ) و مطلق ( Absolute ) استفاده می شود که کاربر بنابر دقت مورد نیاز خود ، نوع موتور را انتخاب می نمایید.

در برخی از کاربردهای عمودی که ممکن است بواسطه نیروی وزن بار به حرکت درآید از سروموتورهای ترمزدار استفاده می شود که در این صورت یک مگنت ترمز به سروموتور اضافه شده و با فرمان خارجی فعال می گردد .

 

از جمله پارامترهای مهم برای انتخاب توان ، گشتاور مورد نیاز ، سرعت و دقت انکودر می باشد.

کمپانی با سال ها تجربه در تولید تجهیزات و تکیه بر جدیدترین تکنولوژی ها به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان سیستم های سرو شناخته می شود.

این کمپانی با تولید رنج گسترده از سرو موتورها و سرو درایو ها از 30W تا 15KW با قیمت مناسب سهم عمده ای از بازار کنونی را در اختیار دارد .

در حال حاضر سروو موتور های تولیدی شرکت با ولتاژ تکفاز 220 ولت و سه فاز 400 ولت آماده ارائه می باشند. گشتاور این ها با توجه به توان و دور نامی موتور ها متفاوت می باشند، این میزان بین 0.1 تا 95 نیوتن بر متر متغییر می باشد.

 

کاربرد سرو موتورها:

مهمترین کاربرد سروو موتورها در ماشین آلات CNC  و صنایع رباتیک می باشد.

ماشین آلات حکاکی، ماشین آلات برش چوب، ماشین آلات بسته بندی، ماشین آلات پرکن، تجهیزات پزشکی، ماشین آلات جوش و برش، ماشین آلات نساجی و صنایع خودروسازی از جمله صنایعی هستند که به سرو موتورها وابسته می باشند.

 

با انکودر سریال

– توان 100W تا 15KW

 

با انکودر افزایشی

– توان 30W تا 5.5KW .

– سایز فلنج 40mm تا 220mm .

– انکودر 2500 و 3000 پالس در دور .

– هالو شفت و شفت استاندارد .

– ترمزدار جهت کاربردهای عمودی .

 

 

مدل های مختلف سرو درایو های عبارت است از :

1) سرو درایو استاندارد سری L7S .

2) سرو درایو با کنترلر داخلی سری L7P .

3) سرو درایو Network Type سری L7N .

4) سرو درايو Network Type سری L7NH.

5) سرو درایو جهت اتصال به انواع و DD motor سری L7NH .